Loading

Paste #piia9vp38

 1. A: před pár dny mi zůstal stát rozum nad tím, čemu i inteligentní lidé věří. Poměrně dobrý fotograf zdánlivě bystrého ducha mi do ruky vnutil spisek zaobírající se N. Teslou. Na straně č.2 mě zarazila formulka: "mimozemské technolgie jsou mimozemského rázu". Dále jsem se dozvěděl, že už v roce 1955 byl na oběžné dráze měsíce létající talíř americké výroby. Nulová energie, rotující disk (na každém pólu je směr rotace opačný), velmi prosté a logické... Nadsvětelná rychlost. kamarád mi říká, že nevěří všemu, ale že některé věci ze spisku jsou podle něj pravdivé. Jediná pravdivá věc, která tam byla, bylo to, že N. Tesla opravdu existoval. Nechápu, jak někdo takovým sračkám může věřit.
 2. B: jako že by amíci 60 let skrejvali technologii, aby vynakládali ohromny prachy na raketoplany, aresy a jiny veci? famozni kamufláž :D
 3. C: já tvrdím, že pokud civilizace nemá technologii, tak je to tím, že na ní není připravená. tzn. i kdyby to měli a schovávali, tak se tam může banda lidí škrábat celý dny na bradě s otázkou "proč to nefunguje" a stejně jim to fungovat nebude :))
 4. B: tak vzhledem k tomu, že už jim to lítalo na orbitě, tak jim to fachalo :D
 5. D:  to byla dalsi kamuflaz :))
 6. E: jen esli to nebyl ve skutecnosti talir vod hitlera, vo kerym akorat amici blufovali.
 7. C: beztak .. stejně jak ty nádrže s Heliem 3
 8. F: četl jsem "nádrže s Hitlerem 3" a dávalo to smysl
 9. G: škoda že Hitler nenechal vyměnit číslovku 3 za slovo Hitler, pak by šlo říkat nádrže s Hitlerem Hitlerem.
 10. G: nebo ta rozpustilá česká pohádka - Hitlerovi veteráni.
 11. H: Nebo Hitlerovy vejce do skla
 12. I: a na olympiade by byl hitlerboj